Full-Stack Developer PHP / WebMaster

6 000,00 zł

umowa o pracę

programista , Full-Stack Developer PHP , WebMaster , Developer PHP

Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o. - lider portali ogłoszeniowych w Polsce z ponad 1500 portalami poszukuje do swojego zespołu osoby pełnej energii i pomysłów.

Zatrudnimy osobę na stanowisko WebMaster / Full-Stack Developer PHP - specjalista ds rozwoju stron internetowych, osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych i rozwój obecnych stron internetowych głównie opartych o autorskie rozwiązania ale również gotowe typu WP itp.

Podsumowując jeśli strony , cms , bazy danych , agregatory to dla Ciebie pestka to praca jest idealna dla Ciebie.

Interesuje nas stała współpraca najlepiej na pełen etat, jednak jesteśmy w stanie zaakceptować mniejszy wymiar godzinowy min 1/2 etatu, miło widziana osoba w pełni dyspozycyjna chcąca rozwijać projekty. Najlepiej abyś pracował/a na miejscu w biurze, kameralne biuro kilka osób. Zero biurowców , duży parking , opcja zamieszkania, natura i wiejski klimat. Jeśli chcesz mieć spokój nie dojeżdżać codziennie do Warszawy ale zarazem znudziło ci się siedzenie w domu na ciągłym zdalnym to opcja idealna dla Ciebie.

Jedno jest pewne nie działamy szablonowo idziemy pod prąd na wielu płaszczyznach.

Opis stanowiska:

Specjalista ds. rozwoju strona internetowych Full-Stack Developer PHP / WebMaster

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie nowych stron www
  • Tworzenie i administracja Landing Page.
  • Dbanie o posiadaną przez nas bazę serwisów
  • Optymalizowanie działających serwisów
  • Testowanie nowych rozwiązań na działających serwisach
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających konwersje i bezpieczeństwo
  • Optymalizacja SEO

Wymagania

• Znajomość HTML, CSS, JS, JSON, AJAX, PHP, SQL

• Znajomości podstawowych zasad projektowania UX/UI

• Znajomości podstawowych zasad optymalizacji SEO, RWD

• Dobra organizacja pracy i samodzielność;

• Duża aktywność i zaangażowanie;

• Zdolności analityczne, dokładność, punktualność

• Dobrej organizacji pracy i umiejętności trzymania porządku w swoich projektach

• umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Zapewniamy:

Pracę z ciekawymi projektami każdy dzień to nowe wyzwanie ;) ale czasem trzeba posiedzieć kilka dni nad jednym jeśli nie udało się zrobić od ręki.
Dowolnej formy zatrudnienia i elastyczny czas pracy
Podział obowiązków i czasu pracy:

Praca nad nowymi stronami, w tym WP/PS: 30% czasu,

Rozwój obecnych stron: 50%,

Działania i optymalizacja SEO: 20%

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 453

nr ogłoszenia: 2737